Nerez

Hledáte komplexní službu v zámečnické výrobě z nerezi nebo hliníku?

Nerezové výrobky zhotovujeme z kvalitních a prověřených materiálů vzhledem k jejich účelu, umístění a požadované funkčnosti. S ohledem na svařitelnost a povrchovou úpravu používáme minimální tloušťky materiálu 1,5 mm. Tato tloušťka nám zajišťuje prostor pro finální úpravu materiálů s výborným výsledným efektem.

Vždy se zákazníkem konzultujeme jeho představu o výrobku a spolu s našimi zkušenostmi vždy dosáhneme spokojenosti zákazníka, která je pro nás nejvyšší prioritou.

Máme možnost zpracovávat zakázky pomocí klasických, ale i moderních technologií, bez kterých se dnes neobejde žádná strojírenská firma. Jsou to zejména specializované stroje od pily a strojních nůžek, přes laser, až po ohraňovací lisy a zakružovací stroje. Využíváme také frézy a soustruhy. Našimi nejdůležitějšími nástroji ve výrobě jsou svářečky (TIG – svářečky na nerez) a různé typy brusek.

Detailní pohled na neočištěný svar na komponentech do těžkého průmyslu
Zpracování svařených trubek zavařením s trubkovým kolenem a následným vybroušením a zaleštěním. Výsledný vzhled je bez známky svaru a jednolitý
Výroba leštěných nerezových krytek
Ukázka zpracování ohnutých a svařených krytů a jejich následné zabroušení do finální podoby
Detailní pohled na svar
Detailní pohled na konstrukci zábradlí bez šroubových spojů
Zakončení madla zábradlí s hladkým přechodem bez svaru, je možné zajistit také půlkulové konce zábradlí

Brány a vrata

Na brány i vrata používáme silnější stěny profilů, aby se zabránilo prověšení. Výsledná váha výrobku je sice vyšší, zároveň se tím ale zvýší i jeho pevnost a odolnost. Použití tenčích materiálů by mohlo mít za následek ztrátu funkčnosti (drhnutí o zem, prověšení, nedovírání apod.).
Brány a vrata mohou být celokovové i v kombinaci s dřevěným obložením. Vybrat si také můžete variantu otevírání s pohonem, nebo bez.

Koupelnové doplňky

Vyrábíme skříňky, poličky, držáky a jiné nerezové komponenty do koupelen. Použití nerezové oceli v koupelnách je ideální zejména z důvodu snadné údržby. Na hladkém nerezovém povrchu se nečistoty a bakterie neusazují tak snadno, a proto je zachování hygienického prostředí mnohem snazší.

Všechny tyto doplňky Vám vyrobíme na zakázku podle Vašich přání a poskytneme Vám i odbornou konzultaci.

Výroba leštěných nerezových krytek

Vybavení jídelen a restaurací

Do restaurací a jídelen dodáváme stoly, židle (klasické i barové) a další nerezové doplňky. Stoly lze vyrobit v kombinaci se dřevem či sklem. Každý výrobek je navržen tak, aby nejen plnil svůj účel, ale zároveň vypadal vkusně a moderně.

Také se snažíme veškeré vybavení vyrábět tak, aby nebylo snadno demontovatelné a Vy jste o něj jen tak nemohli přijít.

Nohy stolů pro gastro s přípravou pro namontování vrchní desky. Po dohodě je možné zajistit kompletní stoly dle požadavků zákazníka (dřevo, sklo, nerez,…)
Detailní pohled na nohy stolu, provedení se zakrytými spojovacími šrouby

Police, regály

Police i regály Vám vyrobíme na míru pro konkrétní požadovaný účel. Mohou být použity do průmyslových prostor, ale i do domácnosti. Hotovou polici či regál přivezeme, smontujeme a  ustavíme, případně bezpečně připevníme ke zdi.

Pro řemeslníky a kutily vyrábíme praktické závěsné stěny s háčky pro přehledné ukládání nářadí. Díky barevnému vyznačení konkrétních nástrojů bude mít vše své jasně dané místo a Vy budete vždy vědět, kam sáhnout. Vyhnete se tak zdlouhavému hledání správného šroubováku či pilky a ušetříte drahocenný čas.

Sklopný nerezový stolek ve sklopené poloze_zákazník požadoval úsporu místa v případě nepoužívání stolku s jednoduchým systémem uvedení stolku do pracovní pozice
Sklopný nerezový stolek v pracovní pozici

Schránky

Vyrábíme schránky různých typů: klasické poštovní, uzamykatelné i schránky nestandardních velikostí pro ukládání větších zásilek spedičními firmami. Klademe důraz na to, aby byly schránky vodotěsné, nezatékalo do nich a tím nedošlo ke znehodnocení zásilek a uložených předmětů.

Uzamykatelná nerezová schránka na dopisy
Schránka pro ukládání větších zásilek od spedičních společností s uzamykatelným víkem. Vyrobeno s ohledem na venkovní umístění se zamezením vniku deště a sněhu do vnitřních prostor schránky

Dvířka

Vyrábíme také dvířka a poklopy pro různé účely. Vždy se snažíme skloubit nejlepší funkční vlastnosti a příjemný vzhled k maximální spokojenosti zákazníka.

Dvířka pro elektro jističe a zásuvky. Nahrazeny běžně kupovaná dvířka z velice tenkého materiálu, které byly během pár měsíců zničeny povětrnostnímy vlivy
Dvířka pro elektro jističe a zásuvky. Nahrazeny běžně kupovaná dvířka z velice tenkého materiálu, které byly během pár měsíců zničeny povětrnostnímy vlivy

Grilovací rošty

Grilovací rošty vyrábíme s ohledem na teplotní rozdíly, ke kterým při grilování dochází. Při návrhu roštů bereme ohled i na jejich snadné čištění a manipulaci s nimi.

Průmyslové podesty

Schodišťové podesty včetně schodiště vyrábíme kompletně z kvalitní nerezové oceli. Je-li to nutné, jsme schopni je povrchově očistit a ošetřit tak, aby byly vhodné do chemického či potravinářského průmyslu.

Ukázka celokovové schodišťové podesty do chemického průmyslu. Je vyrobena ze dvou částí. Schodiště jsou na kolečkách. Vše vyrobeno dle požadavků a dokumentace zaslané zákazníkem
Pohled na samostatné schodiště k podestě

Nerezové nádoby

Nabízíme jak tlakové, tak beztlaké nerezové nádoby s možností broušení vnitřních i vnějších prostor do požadované drsnosti. U tlakových nádob, jsme schopni zajistit jejich přezkoušení s doložením požadovaného certifikátu včetně všech potřebných dokumentů.

Beztlaká nerezová nádoba. Vnitřní povrchy jsou přebroušeny aby bylo možné nádobu sanitovat
Ukázka zhotovení průmyslových tlakových nádob
Pohled na spodní část beztlaké nádoby určené do potravinářského průmyslu. Vnější i vnitřní povrchy jsou přebroušeny pro snadné čištění a sanitaci nádoby
Ukázka možné výroby nerezových nádob včetně pohledového opracování povrchu. Kompletní výroba i s potrubními prvky s tlakovými zkouškami
Celkový pohled na beztlakou nerezovou nádobu
Detailní pohled na pohledové opracování tlakové nádoby s potrubním vedením a dalšími komponenty

Oslovte nás

jakub@nerezopava.cz
tel. +420 775 140 204

JAKUB KRUŽBERSKÝ
Antonína Sovy 1228/8
747 05 Opava
IČO: 76583163
DIČ: CZ8204255444

ladislav@nerezopava.cz
tel. +420 730 547 247

LADISLAV TUTKO
Lípová 114
74731 Chlebičov
IČO:76193993
DIČ:CZ7008025431